Panasonic

Panasonic je japonská firma založená v roce 1918. První elektrokolo uvedl Panasonic na trh již v roce 1979. Není tedy žádným nováčkem v oboru a může čerpat zkušenosti z mnoha desetiletí historie. Panasonic je u nás zastoupen zejména prostřednictvím elektrokol Crussis, která na tyto motory spoléhají napříč modelovou řadou. Můžete si tak zakoupit horská kola s pevným i odpruženým rámem, krosová i městská.

Motory

Motor je naladěn přesně podle požadavků Crussis. Je silný, tichý a s maximálním důrazem na okamžitý záběr. Crussis používá na svých kolech dvě řady motorů. Slabší GX Power Plus s maximálním výkonem 400 W a kroutícím momentem 75 Nm a silnější GX Ultimate s maximálním výkonem 600 W a kroutícím momentem 95 Nm.

Displej

Veškeré informace o jízdě jsou zobrazovány česky na přehledném LCD displeji. Samozřejmostí je zobrazení aktuální rychlosti. Dále prostřednictvím displeje dostáváte informace o aktuálním stavu nabití baterie, dojezdu, maximální a průměrné rychlosti nebo kolik už jste za vyjížďku ujeli kilometrů.

Jízdní režimy

Vybírat můžete ze 4 jízdních režimů - ECO, STANDART, HIGH a režimu AUTO. Režim AUTO spolupracuje s torzním snímačem. Pozná jakou silou šlapete a podle toho Vám dávkuje přípomoc. Je tak ideálním kompromisem mezi komfortem a výdrží baterie.

×

Splátková kalkulačka ESSOX