Bafang

Bafang je jedním z největších výrobců komponentů pro elektrokola na světě s více než deseti lety zkušeností. Výhodou těchto motorů je snadná servisovatelnost a dostupnost náhradních dílů. Motory Bafang jsou velmi rozšířené a oblíbené pro tichou a plynulou jízdu.

Středový motor je označován jako MaxDrive. Tyto motory u nás najdete na elektrokolech Crussis ve dvou typech - M400 (250W/80Nm) a M500 (250W/95Nm). Oba tyto motory jsou doplněny velkým barevný displejem s českým menu.

Motory Bafang jsou velice oblíbené pro svou robustnost, výdrž a příznivou cenu. Oproti prémiovější konkurenci však mohou zaostávat v kvalitě zpracování ovladačů, displejů a naladění celého systému.

Bafang M400

Středový motor s torzním snímačem v nabídce Bafang nabízí točivý moment 80 Nm a citlivé dávkování výkonu, což zajišťuje příjemný uživatelský zážitek, zejména při rozjezdu a jízdě do kopce. Tento motor je ideální pro městská elektrokola, turistiku a jízdu v lehčím terénu. Vyniká svou robustností, dlouhou životností a jednoduchou servisovatelností.

 

Bafang M500

Velmi silný motor (95 Nm) v kompaktním a atraktivním provedení. Tento motor je využíván na elektrokolech střední třídy a je skvělý pro dlouhé výlety do přírody i terénní dobrodružství. Jeho výhodou je válečková spojka mezi motorem a osou šlapání, což znamená, že pokud vypnete elektrickou asistenci, můžete i nadále šlapat s minimálním odporem.

×

Splátková kalkulačka ESSOX