Vánoční tipy

Tipy na Vánoční dárky aneb Co si přát pod stromeček?

Pokud ještě nevíte co si přát pod stromeček, zkusili jsme pro Vás sepsat pár tipů. Budeme rádi, když Vám pomohou.

Zvonky

Bezpečnostní prvek a krásný doplněk zároveň. Zvonek s veselým potiskem udělá radost od dětí po prarodiče a rozzáří každé kolo.

Tip: Zvonky v e-shopu

zvonky_max1

Světla

Světla najdou využití nejen při každodenním dojíždění do práce, ale může rozšířit obzory o jízdu v noci i těm, kteří to běžně nepotřebují. Jízda po tmě může být při kvalitním osvětlení super zážitek. Zkuste to.

Tip: Přední světlo KLS ZOOMER USB

svetla

Pumpa

Většina cyklistů si vozí sebou na kole malou pumpičku a náhradní duši aby v případě defektu nezůstali stát někde uprostřed lesa. Pokud víte o někom kdo ne – máte další tip na dárek. Ale mít doma velkou dílenskou pumpu s manometrem úplně standart není. A při tom je to výborný doplněk do domácí dílny, se kterým snadno dofoukáte všechna kola v domě a můžete ji použít třeba i na kola u auta.

Tip: Pumpa FORCE HOBBY

pumpa

Nové rukojetě

Nové gripy udělají radost každému kdo najede mraky kilometrů. Silikonové Esi pohlcují vibrace, nekloužou a díky různým barvám je můžete doladit k designu kola. 

Tip: Esi grip v e-shopu

esi

Nářadí

 Nářadí a doplňky k údržbě kola se mohou hodit každému. Můžete vybírat z multiklíčů  pro opravy na cestách nebo z přípravků na čištění a mazání všeho možného na kole, aby vše hladce šlapalo.

V nabídce máme i sadu obsahující oleje na řetěz, vazelínu a přípravek na mytí rukou.

Tip: Cyklo set Aerotec

aerotec-cyklo-set

Dětská kola

 Pamatujete si jakou jste měli radost, když jste pod stromečkem našli nové kolo? I dnes je to v konkurenci chytrých telefonů, tabletů a herních konzolí perfektní dárek pro každé dítě. Před Vánoci jsem posílili nabídku dětských kol, odrážedel a koloběžek, ať máte z čeho vybírat. 

Tip: Dětská kola v e-shopu

4409_gt-stomper-24--ace-aqua-2020

Elektrokola 

Elektrokola jsou fenomén poslední doby. Již nyní máme první kola z kolekce 2020 skladem.

Tip: Crussis E-Guera 8.5-S 2020

e-guera-8-5-s-2020-3

Poukaz 

Máme pro Vás nachystané i dárkové poukazy v hodnotě 200,300,500 a 1000 Kč. Připravíme Vám i poukaz na jméno a částku, kterou si určíte.

poukaz1

×

Splátková kalkulačka ESSOX