GT Bicycles - nová značka v naší nabídce

Kola GT mám spojené mimo jiné hlavně s dvěma pojmy ve světě cyklistiky – Hans Rey a Rychlebské stezky. Hans Rey je jezdec, cestovatel a propagátor ježdění na kole. U GT je už víc jak 25 let. Rychlebské stezky jsou zase česká Mekka trailového ježdění, kde můžete tato kola potkat, vyzkoušet a kam se pravidelně a několikrát ročně vracím. I moje první odpružené kolo bylo od GT. Jsem proto rád, že Vám mohu představit staronovou značku v naší nabídce – GT Bicycles.

Můj MARATHON v dobách své největší slávy :-)

Založení firmy GT Bicycles

V Kalifornii v roce 1972 svařil Gary Turner svému synovi rám pro závody BMX. Značka GT Bicycles vznikla z jeho nespokojenosti s odolností rámů ostatních výrobců té doby a touhy pomáhat jezdcům překonávat jejich limity. To se povedlo a GT se stalo velice oblíbené mezi BMX jezdci a začalo dominovat BMX okruhům. Tato vize provází značku po celou dobu její existence až do dnes.

Technologie GT

Pevné rámy s ikonickým Triple Trianglem, systém odpružení RTS, LTS ,i-Drive nebo třeba sjezdový speciál s převodovkou v rámu IT-1 jsou ukázky z historie i současnosti technologické vyspělosti značky, která pružně reaguje na aktuální trendy. Dnes najdete v nabídce značky  GT široký vývěr duralových a karbonových kol. Vybírat můžete z gravel kol Grade, přes legendární Zaskar, odpružená trail a enduro kola Sensor a Force až po karbonový sjezďák Fury na 29“ kolech. Nechybí ani dětská kola a samozřejmostí je i výběr z kol pro BMX.

 GT-tt

 Modely 2020

Pokud Vás kola GT baví tak jako mě ,můžete se stavit k nám do obchodu. Máme vystavené první modely z kolekce 2020. Můžete si prohlédnout kola Zaskar, Sensor, Avalanche a dětská kola Stomper 24. Další informace naleznete na webu dovozce - gtbicycles.cz

IMG_4826

 

Videa

A na závěr pár videí, která souvisí s tímto článkem a se značkou GT.

GT Sensor

GT Force

Rychlebské stezky a Hans Rey

 Rychlebské stezky

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX