GT Bicycles - nová značka v naší nabídce

Kola GT mám spojené mimo jiné hlavně s dvěma pojmy ve světě cyklistiky – Hans Rey a Rychlebské stezky. Hans Rey je jezdec, cestovatel a propagátor ježdění na kole. U GT je už víc jak 25 let. Rychlebské stezky jsou zase česká Mekka trailového ježdění, kde můžete tato kola potkat, vyzkoušet a kam se pravidelně a několikrát ročně vracím. I moje první odpružené kolo bylo od GT. Jsem proto rád, že Vám mohu představit staronovou značku v naší nabídce – GT Bicycles.

Můj MARATHON v dobách své největší slávy :-)

Založení firmy GT Bicycles

V Kalifornii v roce 1972 svařil Gary Turner svému synovi rám pro závody BMX. Značka GT Bicycles vznikla z jeho nespokojenosti s odolností rámů ostatních výrobců té doby a touhy pomáhat jezdcům překonávat jejich limity. To se povedlo a GT se stalo velice oblíbené mezi BMX jezdci a začalo dominovat BMX okruhům. Tato vize provází značku po celou dobu její existence až do dnes.

Technologie GT

Pevné rámy s ikonickým Triple Trianglem, systém odpružení RTS, LTS ,i-Drive nebo třeba sjezdový speciál s převodovkou v rámu IT-1 jsou ukázky z historie i současnosti technologické vyspělosti značky, která pružně reaguje na aktuální trendy. Dnes najdete v nabídce značky  GT široký vývěr duralových a karbonových kol. Vybírat můžete z gravel kol Grade, přes legendární Zaskar, odpružená trail a enduro kola Sensor a Force až po karbonový sjezďák Fury na 29“ kolech. Nechybí ani dětská kola a samozřejmostí je i výběr z kol pro BMX.

 GT-tt

 Modely 2020

Pokud Vás kola GT baví tak jako mě ,můžete se stavit k nám do obchodu. Máme vystavené první modely z kolekce 2020. Můžete si prohlédnout kola Zaskar, Sensor, Avalanche a dětská kola Stomper 24. Další informace naleznete na webu dovozce - gtbicycles.cz

IMG_4826

 

Videa

A na závěr pár videí, která souvisí s tímto článkem a se značkou GT.

GT Sensor

GT Force

Rychlebské stezky a Hans Rey

 Rychlebské stezky

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení