Crussis s motory Panasonic

Motory Panasonic

Největší novinkou u Crussis pro rok 2023 jsou bez pochyb motory Panasonic. Motor od japonského výrobce je naladěn přesně podle požadavků Crussis. Je silný, tichý a s maximálním důrazem na okamžitý záběr. Crussis používá na svých kolech dvě řady motrů. Slabší GX Power Plus s maximálním výkonem 400 W a kroutícím momentem 75 Nm a silnější GX Ultimate s maximálním výkonem 600 W a kroutícím momentem 95 Nm.

IMG_0436kopie

Displej

Veškeré informace o jízdě jsou zobrazovány česky na přehledném LCD displeji. Samozřejmostí je zobrazení aktuální rychlosti. Dále prostřednictvím displeje dostáváte informace o aktuálním stavu nabití baterie, dojezdu, maximální a průměrné rychlosti nebo kolik už jste za vyjížďku ujeli kilometrů.

IMG_0474-3kopie

Jízdní režimy

Vybírat můžete ze 4 jízdních režimů - ECO, STANDART, HIGH a režimu AUTO. Režim AUTO spolupracuje s torzním snímačem. Pozná jakou silou šlapete a podle toho Vám dávkuje přípomoc. Je tak ideálním kompromisem mezi komfortem a výdrží baterie.

PAN-RE

Dostupnost kol

První kola s motory Panasonic máme již skladem. Prohlédnout a zakoupit si kolo můžete u nás v kamenné prodejně nebo prostřednictvím našeho eshopu (označena písmeny PAN v názvu). Kolo Vám i osobně doručíme kamkoliv v České republice.

Na fotkách v článku je CRUSSIS PAN-GUERA 8.8-M. Dámské horské kolo na 27,5" kolech se vzduchovou vidlicí Rock Shox a 12ti rychlostní sadou Sram. Kola s motory Panasonic jsou standartně osazena baterií o kapacitě M - 720 Wh (20 Ah).

 

IMG_0461kopie

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX