Penco SPORT ENERGY BAR meruňková 40g

35765

Nový

Šťavnatá energetická tyčinka se zvýšeným obsahem kousků meruněk v pravé čokoládě. 

  1. Pohotový zdroj energie.
  2. Účinný antioxidační systém s koenzymem Q10.
  3. Zvýšený podíl kousků meruněk.
  4. 200 mg vitamínu C v každé tyčince pomáhá posilovat imunitní systém.
  5. 200 mg vitamínu C v každé tyčince přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  6. Kvalitní zdravá svačinka během dne.

 

Více informací

SKLADEM

22 Kč

Více informací

PENCO®  SPORT ENERGY BAR je energetická cereální tyčinka s účinným antioxidačním systémem tvořeným vitamíny C, E a stopovými prvky zinkem, manganem  a selenem, které pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem, jehož riziko roste s intenzitou fyzické zátěže. Tento antioxidační systém účinně chrání organizmus  před  poškozením buněk volnými kyslíkovými radikály, které vznikají nejen během intenzivní fyzické aktivity, ale i při opalování, kouření a mohou být příčinou předčasného stárnutí a řady civilizačních chorob.

Vysoký obsah  vitamínu C v každé tyčince Energy Bar  přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního výkonu a po něm. Tohoto pozitivního účinku se dosáhne konzumací jedné tyčinky PENCO®  SPORT ENERGY BAR denně, která dodá organizmu  200 mg vitamínu C navíc. Energy Bar díky zvýšenému obsahu vitamínu C  pomáhá posilovat nejen imunitní systém, ale potlačuje i nástup únavy a předčasného vyčerpání během fyzické zátěže.

Zcela unikátní složkou jsou MCT tuky (Medium Chain Triacylglycerols). MCT tuky zajistí energii mnohem rychleji než jiné tuky a potenciálně by tak mohly ušetřit glykogen. Jsou dopravovány rovnou do jater a spáleny na energii.

Tyčinky PENCO®  SPORT ENERGY BAR se doporučují  během tréninku nebo závodu vytrvalostního charakteru (běh, cyklistika…), dále pro doplnění energie při nejrůznějších sportovních aktivitách nebo  kdykoliv v průběhu dne jako rychlou svačinu.