Nové modely GHOST LECTOR

Nové modely GHOST LECTOR

Příběh ukrytý za koly Ghost

GHOST vyrábí kola již více než 20 let. Každý z modelů má svůj vlastní charakter. Vývojáři jsou zkušení cyklisté napříč všemi disciplínami, a to ve výsledku znamená, že každý model má svůj vlastní nezaměnitelný rukopis.

Historie

Společnost GHOST-Bikes byla založena dvěma mladými nadšenci: Uwem Kalliwodou a Klausem Mohwaldem ve Waldsassenu, v Horní Falci severního Bavorska v roce 1993. Společnost vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní kola pro profesionální i rekreační jezdce. Sortiment zahrnuje horská kola, silniční kola, trekkingová kola, elektrokola a městské modely. GHOST také sponzoruje jedny z nejlepších světových MTB týmů a jezdců, jakým je například Tomáš Slavík.

Společnost se úspěšně rozvíjí a zaměstnává 335 zaměstnanců, z nichž 135 pracuje v městě Waldsassen, kde vše začalo a dodnes se zde vyrábí 70% všech kol. Dále má společnost pobočky v Nizozemsku, Španělsku, Koreji, jižní Číně a na Tchaj-Wanu.

Vývoj a technologie

Za každým z modelů Ghost se ukrývá propracovaný vývoj. Často ladí ty nejmenší detaily i několik měsíců, dokud nejsou spokojení. Vývoj pokládá základy pro design, funkčnost a další charakteristické prvky kol Ghost. Je to místo, kde vznikají inovativní řešení.

Vývojáři „stáje“ Ghost jsou zkušení inženýři. Ale to, co je snad nejdůležitější, je fakt, že jsou nadšení cyklisté, kteří se účastní mnoha závodů. Každý vývoj začíná nápadem, inspirací nebo vizí, která se následně zhmotňuje v náčrtech a je propracována v 3D vizualizacích a simulacích.

Nakonec přichází pravděpodobně nejdůležitější krok celého procesu: prototypy opouští laboratoř a jsou, za pomoci týmových jezdců, vystaveny náročným testům v reálných podmínkách. Data z testů inženýři využijí ve finálním vývoji a výsledkem jsou kola, na která jsou pyšní, jak lidé, kteří je vyrobili, tak i lidé, kteří na nich jezdí.

GHOST LECTOR 4.9 LC 2019

Ghost Lector 4.9 je osazen kompletní sadou Shimano XT 2x11 s kazetou SLX a vše je postaveno na 29" kolech DT Swiss X 1900 obutých do plášťů Continental X-King PureGrip 29x2.2.

https://www.cyklomoravec.cz/horska-kola-29/2367-ghost-lector-49-lc-night-blackfiery-red-2019.html

GHOST LECTOR 2.9 LC 2019

Ghost Lector 2.9 je osazen vzduchovou vidlicí Rock Shox Recon RL , komponenty Shimano SLX/XT s 2x11 rychlostmi a brzdami Shimano BR-MT400.

Kola na pevných osách složená z Formula nábojů, ráfků Rodi Blackrock a plášťů Continental X-King Perf. Pure Grip 29 x 2.2.

https://www.cyklomoravec.cz/horska-kola-29/2366-ghost-lector-29-lc-night-blacktitanium-grayspectra-yellow-2019.html