Jaký typ ELEKTROKOLA si vybrat ?

Jaký typ ELEKTROKOLA si vybrat ?

Jaký typ E-KOLA je pro Vás ten pravý?

Ještě před samotným nákupem elektrokola je třeba si ujasnit několik základních požadavků.

Odpovězte si na následující otázky, které vám pomohou s určením priorit při nákupu.

  • Pro koho bude elektrokolo určeno?

  • S jakým záměrem si elektrokolo pořizujete?

  • Jaký typ terénu chcete na elektrokole absolvovat?

  • Jakou částku jste ochotni do nákupu investovat?

Základními typy ELEKTROKOL

HORSKÁ ELEKTROKOLA

Horská elektrokola CRUSSIS  jsou vhodná do hornatých, kopcovitých terénů. Plně je ocení zákazníci, kteří hledají sportovní vyžití. Prémiová elektrokola jsou dimenzována do náročného prostředí. I když nejste fyzicky zdatným cyklistou, s jejich pomocí zdoláte i prudká stoupání a terénní nástrahy.

CRUSSIS E-LARGO 7.3-S

CRUSSIS E-ATLAND 7.3

KROSOVÁ A TREKOVÁ ELEKTROKOLA

Krosová či treková elektrokola jsou svojí specifikací vhodná pro universální použití. Mohli bychom zjednodušeně říci, že jsou kompromisem a zlatou střední cestou mezi městským a horským elektrokolem. Krosová elektrokola CRUSSIS se stanou vašim spolehlivým partnerem na delší vyjížďky po silnici a podrží vás i v mírně prudkém stoupání.

CRUSSIS E-CROSS 7.3

CRUSSIS E-GORDO 7.3

MĚSTSKÁ ELEKTROKOLA

Jak už samotný název napovídá, městská elektrokola CRUSSIS  jsou vhodná do ruchu města i na vesnici. Ideálně se hodí na jízdu po městských silnicích a zpevněných cyklostezkách. Jejich benefitem je konstrukce s nízkým nástupem zajišťující pohodné nasedání a sesedání z kola, což výrazně usnadňuje cestování hlavně seniorům. Ať už v sedle městského elektrokola vyrazíte do zaměstnání, školy nebo na nákupy, věřte, že cestování s ním si nebudete moci vynachválit.

CRUSSIS E-CITY 1.7

CRUSSIS E-COUNTRY 1.7