Elektrokola CRUSSIS se STŘEDOVÝM POHONEM

Elektrokola CRUSSIS se STŘEDOVÝM POHONEM

Elektrokola CRUSSIS se středovým pohonem Bafang MaxDrive

Bafang MaxDrive

Motor u značky Bafang dosahuje výkonu 250 W, což je ovšem hranice, která je limitována řídící jednotkou. Celkově může dosáhnout výkonu až 520 W. V prudkém stoupání nebo při  podklouznutí, smyku a pod. je tak motor schopen dorovnat svůj výkon tak, aby kolo jelo naprosto plynule.

Maximální kroutící moment je 80 Nm. Zajišťuje tak dobrou akceleraci i nižší spotřebu baterie.

Tělo motoru je integrována řídící jednotka, která na základě snímačů vyhodnocuje tlak do pedálů a podle těchto hodnot reguluje výkon motoru. Čím větší silou jezdec šlape, tím větší silou motor pomáhá.

Hmotnost motoru je 3,8 kg.

 

Baterie je umístěná  v rámu kola. Li-Ion baterie s napětím 36V o kapacitě 13 Ah (648Wh) a dojezdem až 130 km a nově také s kapacitou 17 Ah (612 Wh) a dojezdem až 160 km

Baterie je osazena USB zásuvkou pro dobíjení.

 Standardem je dnes ochrana baterie BMS deskou (Battery Management System), která baterii chrání před přehřátím, zkratem, přebitím, ale hlavně před poklesem pod kritický stav nabití baterie. Váha baterie je 3 kg, nabíjení trvá 7 hodin.

 

Displej

Systém se ovládá pomocí displeje umístěného na řídítkách.

Elektrokolo nabízí 5 úrovní asistence a asistenta chůze do rychlosti 6 km/h.

Kromě zobrazení aktuální úrovně asistence na displeji naleznete údaje o stavu baterie, aktuální, maximální a průměrnou rychlost, aktuální a celkovou vzdálenost a hodiny.

CRUSSIS E-ATLAND 7.3

Sportovní horské elektrokolo se středovým pohonem a vynikající rámovou geometrií, postavené na 27,5“ kolech a vybavené sadou Shimano Deore 1×9 rychlostí.

CRUSSIS E-CROSS 7.3-S

Krosové kolo se středovým motorem BAFANG, polointegrovanou baterií o kapacitě 630 Wh (17,4 Ah) a ráfky velikosti 28".

CRUSSIS E-LARGO 7.3-S

Silný motor a kapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce a vy si tak užijete perfektní off-road jízdu.