SCOTT Spark RC 900 Team Issue AXS 2020

Kód: 36136
Novinka
Značka: SCOTT
134 990 Kč / ks
Skladem
Varianta
Začněte si plnit sny se Sparkem RC Team Issue AXS. Nabízíme kombinaci nejrychlejšího rám na trhu, bezdrátové sady SRAM s 12 rychlostmi a komponentů Syncros - ideální stroj na víkendový závod i na vyšší ambice.
 
SCOTT Spark RC 900 Team Issue AXS
 
Karbonový rám Spark RC HMF.
 
Vidlice RockShox SID Select+RL3, zdvih 100 mm.
 
Tlumič FOX Nude EVOL, 100 mm, TwinLoc.
 
Převody Sram X01 AXS Eagle, 12 rychlostí.
 
Diskové brzdy Shimano XT.
 
Sada kol Syncros Silverton 2.0 TR.
 
Kevlarové pláště Maxxis Rekon Race.
 
Karbonové komponenty Syncros.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SRAM Eagle AXS – bezdrátové elektronické řazení pro MTB

Sady Eagle AXS™ přináší nově benefity elektronického bezdrátového řazení do horské cyklistiky. Eagle AXS™ nabízí i těm nejnáročnějším uživatelům jedinečnou možnost přizpůsobení a kontrolu pohonu kola.

Páteří sady X01 Eagle AXS™ je prověřená jednopřevodníková technologie Eagle™ doplněná o bezdrátově propojenou elektronickou přehazovačku a řazení. Při řazení pohonu Eagle AXS™ opravdu pocítíte změnu. Ať už řadíte v záběru, v nejtěžším terénu, do kopce nebo z kopce nemusíte změnit úchop řídítek.

Přehazovačka SRAM Eagle AXS™

Není to jen mechanická přehazovačka s baterií a motorem. Eagle AXS™ přehazovačka je také mozkem celého AXS™ systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a navíc i prodloužená životnost celého pohonu.

Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ o 10 mm kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu pro více kontaktu řetězu s kazetou a celá přehazovačka je blíže u rámu.

Systém Eagle AXS™ používá baterii, která je jednoduše odnímatelná k snadnému dobití po každých 20 hodinách jízdy. Baterie váží 25 gramů a k demontáži je třeba pouze jeden klip. Dobíjení trvá pouze hodinu.

Kontrola životnosti baterie je snadná – stačí pouze stisknout tlačítko na přehazovačce. Zelené světlo znamená plné nabití. Červené polovinu nebo méně než polovinu nabití. A blikající červené světlo znamená nabít či vyměnit. K prodloužení životnosti baterie systém automaticky přechází do režimu úspory energie, když se kolo nehýbe.

Systém Eagle AXS™ je zcela odolný proti vodě a prachu podle mezinárodního standardu IP69K. Tato norma ověřuje systémy, které vyžadují pravidelné čištění pod tlakem. Pro jezdce horských kol to znamená bezproblémovou jízdu i v podmínkách, které se velmi vzdalují od ideálu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Horská kola 29"
Modelový rok: 2020
Rám: Spark RC Carbon / IMP technology / HMF 1x optimized / BB92 /Carbon swingarm SW dropouts for Boost 12x148mm TBC Trunnion Box Construction
Vidlice: RockShox SID Select+ RL3 Air custom Charger 3-Modes Damper 15x110mm Maxle Stealth / Tapered steerer / Lockout / Reb. Adj. 100mm travel
Tlumič: FOX NUDE EVOL Trunnion SCOTT custom w. travel / geo adj. 3 modes: Lockout-Traction Control-Descend DPS / Reb. Adj./ Travel 100-70-Lockout / 165X40mm
Hlavové složení: Syncros Pro Drop in / Tapered 1.5"-1 1/8" Bearing diameter size 42mm and 52mm
Kliky: SRAM Stylo Eagle DUB Boost 32T
Řazení: SRAM Eagle AXS Controller
Přehazovačka: SRAM X01 Eagle AXS / 12 Speed Wireless Electronic Shift System
Řetěz: SRAM CN GX Eagle
Vícekolečko: SRAM XG1275 / 10-50 T
Brzdy: Shimano XT M8100 Disc 180/F and 160/R SM-RT66 rotor
Zapletená kola: Syncros Silverton 2.0 6 Bolt F: 15x110mm, R: 12x148mm Boost 25mm Tubeless ready rim / 28H / XD Driver Syncros Axle w/Removable Lever with Tool
Řidítka: Syncros Fraser 1.0 Carbon T shape flat / 9° / 740mm Syncros Pro lock-on grips
Představec: Syncros XR1.5 -8° Integrated Spacer & Top Cap 2014 Alloy / 31.8mm / 1 1/8"
Sedlovka: Syncros Duncan 1.5 / 10mm offset 31.6x400mm
Sedlo: Syncros Belcarra Regular 1.5 Titanium rails
Pneu / Pláště: Maxxis Rekon Race / 2.35" / 120TPI Kevlar Bead Tubeless Ready / EXO
Systém tlumení TwinLoc: Patentovaný systém tlumení SCOTT TwinLoc umožňuje jezdci ovládat tlumení kola a jeho geometrii současně.Systém funguje propojením tlumiče, vidlice a rámu prostřednictvím ovládání na řidítkách. Díky ovládací páčce je tak uživatel schopen vybírat ze tří režimů - Descent, Traction Control a Lockout. Režim DescendTwinLoc umožňuje zoptimalizovat geometrii i tlumení kola na sjezd. Režim Traction Control. Když přecházíte z plně otevřeného režimu Descent do režimu Traction Control, jedna ze vzduchových komor se uzavře a dojde k omezení zdvihu tlumiče. To vede ke dvěma změnám - většímu tlumení a progresivnější pružinové křivce.Přechod je plynulý, trakce při jízdě vždy vynikající. Režim Lockout je nejtvrdším ze tří možných nastavení, vhodný když je třeba celkově zefektivnit jízdu.
Doprava 2: Kola SCOTT není možné z důvodu nařízení výrobce zasílat přepravní službou. Po dohodě je možné tato kola dovézt osobně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.